Hú-Tlouk
Co to je

Nástroj na dlouhodobé personalizované udržování a zkoušení slovíček/frází z Jazykových kurzů.

Po 11 letech Projekt oživený

Když vyšel .Net a Microsoft oputil staré Visual Studio 6, byla to tak razantní změna a já byl tak zaměstnaný, že jsem nenašel kritickou energii čas a nervy, abych projekt překlopil. Proto ta zkoušecí část byla naposledy odladěná v Outlook 2003, pak tuším ještě v jedné verzi fungovala. Poslední vývoj aktivní části se odehrával v říjnu 2008.

Je zajímavé že ta pasivní část se slovíčky, té se těch 11 let nijak nedotklo. Tak jak byla slovíčka nadefinovaná, tříděná, zkoušená, všechno se zachovalo v MAPI úložišti, tj. například v PST souboru úplně netknuté. A Netknuté to zůstává dál i když tu aktivní část teď budu intenzivně předělávat.

Změn naprosto zásadních se odehrálo mezi VB a .Net a ostatně i Outlook objektovým modelem, zabezpečením atd... poměrně dost. Žádné mě však neodradili od úmyslu v projektu pokračovat protože si myslím že tahle platforma nějakou dobu vydrží.

Stará verze stránek

Starou verzi stránek najdete tady.

Beta verze

V první euforii vydávám první hrubou verzi, po strašným úsilí kdy se mi podařilo zkompilovat pod .Net starej kód. Spousty věcí jsem musel ručně předělávat, proto i znovu ladit. Atd. Proto je tahle verz spíš jen k tomu abyste mi třeba dali vědět jestli se vůbec spustí apod.

Odinstalace

Stažení Betaverze

Nic moc nečekejte, je to první beta. Mám v hlavě tolik věcí které se musí překopat.... Ale funkční základ je. Trvalo před 11 lety strašně dloouho odladit to logiku.

Stáhnout: Balíček Verze 2019_05_24

Stažení Stabilní verze

Kdo si počká, ten se dočká anebo taky ne :-). Zatím zde nic není.

Vzorová slovíčka